RENÉ BRONE - POLOSPELERS - LITHO + CERTIFICAAT - Verkocht

RENÉ BRONE - POLOSPELERS - LITHO + CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

RENÉ BRONE - POLOSPELERS - LITHO + CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 75!RENÉ BRONE - POLOSPELERS - LITHO + CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 75!RENÉ BRONE - POLOSPELERS - LITHO + CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Rene Brone (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

RENE BRONE

POLOSPELERS

LITHO IN DE MAAT 70 X 90 CM

GESIGNNERD MET POTLOOD EN GENUMMERD

GEKADERD IN ALU LIJST MET GLAS IN DE MAAT 75 X 95 CM

ZEER GOEDE STAAT

MET CERTIFICAAT VAN DE KUNSTENAAR ZELF

ZIE FOT

VERZENDEN AANGETEKED 15 e / VERZENDEN KAN ALLEEN ZONDER GLAS

OPHALEN GRAAG IVM FORMAAT EN GLASBREUK in ZAANDAM

voor verdere info zie onze website

Rene Brone (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:26-04-2017 om 12:54
Eindtijd:03-05-2017 om 20:59
Snekmeur
03 mei / 20:53
€ 75