René Korten - ingelijste acryl/collage op papier: First step - 1997 - Verkocht

René Korten - ingelijste acryl/collage op papier: First step - 1997 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

René Korten - ingelijste acryl/collage op papier: First step - 1997 kopen? Bied vanaf 55!René Korten - ingelijste acryl/collage op papier: First step - 1997 kopen? Bied vanaf 55!René Korten - ingelijste acryl/collage op papier: First step - 1997 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Rene Korten (1957)

Ingelijste acryl/collage op papier van René Korten. Jaar: 1997. Titel: First step. Afmetingen incl. lijst: h62,5 x b48,5 cm. Afmetingen voorstelling: h40,5 x b17 cm. Het werk is op de achterzijde, met zwarte marker, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:24-06-2017 om 22:28
Eindtijd:03-07-2017 om 20:28
DaCrow
25 jun. / 11:54
€ 55