Rene Morren - Dorpszicht met personages

Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!
Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!Rene Morren - Dorpszicht met personages kopen? Bied vanaf 80!
  • Rene Morren (1868-1941)
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
Lijst91 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
René Morren ( Antwerpen ) was een Belgische schilder Voorkeur voor stadszichten met personages , begijnhof zichten , genretaferelen met dieren en bloemen Stelde reeds tentoon te Antwerpen in 1932 en in 1947 .Vermeld in de Belgische kunstboeken.

Af te halen te Maasmechelen vlakbij Maasmechelen village.
Gezien de grootte en gewicht niet mogelijk om op te sturen.

Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving.

Misschien een beetje vuil.

Rene Morren (1868-1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Antdan
FA. (4 )

Lid sinds 2021
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
111 cm
91 cm
100 cm
80 cm
Starttijd:10-10-2022 om 10:22
Eindtijd:19-10-2022 om 22:27
Openingsbod € 80
ObjectlocatieMaasmechelen,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie