Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen - Verkocht

Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!
Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!Rene van Poppel, olieverf op doek, kerkje in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 1!
  • Rene van Poppel (1908-1973)

Schilderij  van een wit kerkje in Vlaanderen. Naam kunstenaar Van Poppel. 20e eeuw, Gesigneerd links bovenin. De afmetingen van het doek zijn: 60 cm x 50 cm. inclusief de fraaie houten lijst zijn de afmetingen: 80 cm x 70 cm. Verkeert in een goede staat.

Rene van Poppel (1908-1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
105 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-09-2017 om 10:50
Eindtijd:14-09-2017 om 11:00
Biedingen (11)
ConstantBridts
14 sep. / 10:53
€ 20
henkdenhartog
14 sep. / 10:51
€ 18
ConstantBridts
14 sep. / 10:50
€ 16
stama
14 sep. / 10:49
€ 14
ConstantBridts
14 sep. / 10:44
€ 12
henkdenhartog
14 sep. / 10:43
€ 10
ConstantBridts
14 sep. / 10:43
€ 9
henkdenhartog
14 sep. / 09:50
€ 7
stama
14 sep. / 09:50
€ 5
stama
13 sep. / 21:50
€ 3
KapiteinBert
11 sep. / 23:22
€ 1