Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier - Verkocht

Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier kopen? Bied vanaf 1!Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier kopen? Bied vanaf 1!Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Renee W. Keuller (1899-1981)
TypeTekening / Aquarel
Afmetingen:

37cm x 28cm

Staat:

Uitstekend

Verzending:

Het werk wordt keurig verpakt en veilig verzonden, maar kan in Antwerpen, Belgie worden afgehaald. Mits overleg kan het ook in Belgie persoonlijk gebracht worden.

Renée Keuller (Schaarbeek, 1899 – Antwerpen, 1981) was een Belgisch kunstschilder. Ze was een dochter en leerlinge van kunstschilder Vital Keuller. Ze bracht haar jeugdjaren door in Oostende en is tijdens de Eerste Wereldoorlog met haar ouders naar Groot-Brittannië gegaan. Haar oeuvre bestaat uit naakten, portretten, landschappen, stillevens, genretaferelen en fantasieonderwerpen.
Op haar tentoonstelling in 1936 in Oostende ontmoette ze James Ensor. Ze werden vrienden en James Ensor hielp haar techniek verbeteren.
Ze schilderde onder andere een portret van James Ensor, dat nog steeds in het stadhuis van Oostende hangt.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:12-08-2017 om 18:07
Eindtijd:19-08-2017 om 18:07
Biedingen (24)
LUCRECE
18 aug. / 15:46
€ 100
PeterBA
18 aug. / 15:46
€ 95
LUCRECE
18 aug. / 15:46
€ 85
PeterBA
18 aug. / 15:46
€ 80
LUCRECE
18 aug. / 15:45
€ 70
PeterBA
18 aug. / 15:45
€ 65
LUCRECE
18 aug. / 15:44
€ 60
PeterBA
18 aug. / 15:44
€ 55
LUCRECE
18 aug. / 15:43
€ 50
PeterBA
18 aug. / 15:43
€ 45
LUCRECE
18 aug. / 15:39
€ 40
hansvl
18 aug. / 15:39
€ 35
hansvl
18 aug. / 15:39
€ 30
PeterBA
18 aug. / 15:29
€ 25
LUCRECE
18 aug. / 15:29
€ 20
PeterBA
18 aug. / 15:29
€ 18
LUCRECE
18 aug. / 14:39
€ 14
PeterBA
18 aug. / 13:34
€ 12
LUCRECE
18 aug. / 13:33
€ 10
PeterBA
18 aug. / 13:33
€ 10
LUCRECE
18 aug. / 13:33
€ 7
PeterBA
18 aug. / 13:33
€ 5
LUCRECE
18 aug. / 13:16
€ 3
hansvl
14 aug. / 11:49
€ 1