Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets

Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Renee Lubarow (1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Zeer mooie compositie van deze Franse kunstenares.  Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’64) en genummerd (6/50).  In goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 35cm (etsbeeld)

Het blad is wat verkleurd aan de randen, vooral onderaan, maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want het etsbeeld en een ruime marge eromheen zijn in uitstekende conditie.

Renee Lubarow (1923)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
50 cm
65 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:02
Eindtijd:04-07-2022 om 20:48
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa