Rens Biesma!! Saab 95 cabrio (zeldzaam!)

Rens Biesma!! Saab 95 cabrio (zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 225!
Rens Biesma!! Saab 95 cabrio (zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 225!Rens Biesma!! Saab 95 cabrio (zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 225!

Rens Biesma

Geplaatst door  PatrickM

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Rens Biesma
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige orgineel en gesigneerde zeefdruk van Rens Biesma, No: 58/150 is mooi ingelijst.

Wereld beroemde illustrator die tekeningen gemaakt heeft voor oa. Massarati, Fararri enz..

Unieke kans om op dit werk te kunnen bieden.. komt zelden op de markt!!

(verzendkosten zijn voor de koper)

Rens Biesma

Geplaatst door  PatrickM

verkochte items
Starttijd:06-06-2014 om 14:30
Eindtijd:11-06-2014 om 14:30
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNederland