Rens Labruyere - Rens Labruyere: Als de avond valt - zeefdruk, 2006 - Verkocht

Rens Labruyere - Rens Labruyere: Als de avond valt - zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Rens Labruyere - Rens Labruyere: Als de avond valt - zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 20!Rens Labruyere - Rens Labruyere: Als de avond valt - zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Rens Labruyere (1925-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Als de avond valt

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld 20 x 20 cm., blad 35 x 35 cm.

Oplage: 7 van 12

Jaar: 2006

Gesigneerd met potlood

Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Rens Labruyere volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende en Bouwende Kunsten, Tilburg en Vrije Academie, Den Haag.

Rens Labruyere (1925-2015)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2019 om 09:03
Eindtijd:10-03-2020 om 00:29
Jvdr
09 mrt. / 20:29
€ 20