Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde zeefdruk van Rens Labruyere
Titel: geen
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 11/ 14
Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm
Afmeting blad: 25 x 26,5 cm
Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 26-2-2018 om 13:33 |
Eindtijd | 2-3-2018 om 20:43 |