FA. (4)

Renzo Meschis - Renzo Meschis. -Aranceto- Prachtige Lithografie. 2016. Handgesigneerd. Groot!

Renzo Meschis - Renzo Meschis. -Aranceto- Prachtige Lithografie. 2016. Handgesigneerd. Groot! kopen? Bied vanaf 67!
Renzo Meschis - Renzo Meschis. -Aranceto- Prachtige Lithografie. 2016. Handgesigneerd. Groot! kopen? Bied vanaf 67!Renzo Meschis - Renzo Meschis. -Aranceto- Prachtige Lithografie. 2016. Handgesigneerd. Groot! kopen? Bied vanaf 67!Renzo Meschis - Renzo Meschis. -Aranceto- Prachtige Lithografie. 2016. Handgesigneerd. Groot! kopen? Bied vanaf 67!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Renzo Meschis (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Renzo Meschis (1945 Italië)

Titel: Aranceto.

Materiaal: Lithografie op dik Bütten papier.

Afmetingen blad: 45 x 75 cm.

Afmetingen beeld: 40 x 59 cm.

Signatuur: Handgesigneerd met potlood.

Jaar: 2016.

Oplage: 92 / 150

Conditie: Als nieuw. De kleuren in het echt zijn veel mooier dan op de afbeelding!

Verzending: In stevige koker door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). België: € 20,-

Uitsluitend verzending.

Renzo Meschis (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Starttijd:16-06-2018 om 10:52
Eindtijd:22-06-2018 om 21:57
Openingsbod€ 67
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland