Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg

Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!
Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!

Richard Adler

Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Richard Adler
TypeTekening / Aquarel

Originele radierung/ets, ingekleurd met waterverf van de haven van Flensburg, Duitsland, uit de periode vóór 1950. In passepartout en in kopergoud kleurige lijst. Afmeting schilderij-ets: 32 x 26 cm; afmeting lijst 46,5 x 41,5 cm.

Vermeld op ets: Flensburg; Radierung; R. Adler.

Verzendkosten inclusief bij bod boven de 100 euro; eronder zijn de verzendkosten voor de koper. Risico van het intact blijven van glas van lijst bij verzending is "voor rekening" verkoper.

Richard Adler

Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Starttijd:03-05-2022 om 16:24
Eindtijd:17-05-2022 om 19:37
Openingsbod€ 56
ObjectlocatieNederland