FA. (2)

Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd

Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Richard Lee Barton (1952)
TypeTekening / Aquarel

Mooie ingelijste en gesigneerde monotype van Richard Lee Barton.
Werk is dus ook uniek genummerd 1/1

Medium: Monotype op papier
Afmetingen: 65 x 50 cm (lijst: 82 x 70)
Gesigneerd, gedateerd en genummerd (1/1)
Conditie: Monotype zelf in uitstekende conditie (....enkele (lichte) krassen op de randen van de lijsten)

Richard Lee Barton (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Starttijd:26-01-2017 om 20:12
Eindtijd:31-01-2017 om 20:12
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieNederland