Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooie ingelijste en gesigneerde monotype van Richard Lee Barton.
Werk is dus ook uniek genummerd 1/1
Medium: Monotype op papier
Afmetingen: 65 x 50 cm (lijst: 82 x 70)
Gesigneerd, gedateerd en genummerd (1/1)
Conditie: Monotype zelf in uitstekende conditie (....enkele (lichte) krassen op de randen van de lijsten)
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland |
Objectlocatie | Dordrecht, Nederland |
Starttijd | 11-2-2018 om 20:40 |
Eindtijd | 15-2-2018 om 20:40 |