Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd - Verkocht

Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Richard Lee Barton - monotype - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Richard Lee Barton (1952)
TypeTekening / Aquarel

Mooie ingelijste en gesigneerde monotype van Richard Lee Barton.
Werk is dus ook uniek genummerd 1/1

Medium: Monotype op papier
Afmetingen: 65 x 50 cm (lijst: 82 x 70)
Gesigneerd, gedateerd en genummerd (1/1)
Conditie: Monotype zelf in uitstekende conditie (....enkele (lichte) krassen op de randen van de lijsten)

Richard Lee Barton (1952)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:11-02-2018 om 20:40
Eindtijd:15-02-2018 om 20:40
mapy
14 feb. / 12:05
€ 45