Richard Lee Barton - Zonder titel

Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 709!
Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 709!Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 709!Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 709!Richard Lee Barton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 709!
  • Richard Lee Barton (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2007
Stijl Modern
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Fraai  pasteus olieverf uit 2007.
Werk is niet gelijst.  Afmeting 100 x 120 cm.
Schilderij is ongetwijfeld een aanwinst op een wand van een modern ingerichte ruimte.

Ivm afmeting is geen verzending mogelijk.
Liefst ophalen. Brengen tegen redelijke vergoeding binnen een straal van 100 km. is bespreekbaar.

Richard Lee Barton (1952)

Belgisch BelgischAmerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  kunstpeer
473 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
120 cm
100 cm