Richard Smeets - Flowers II - Verkocht

Richard Smeets - Flowers II kopen? Bied vanaf 1!
Richard Smeets - Flowers II kopen? Bied vanaf 1!Richard Smeets - Flowers II kopen? Bied vanaf 1!
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen88 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160 exemplaren

Krachtig bloemenwerk van Richard Smeets . Gesigneerd en genummerd in potlood.

U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen. Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Richard Smeets (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
53 cm
88 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-10-2022 om 12:18
Eindtijd:13-11-2022 om 21:27
Biedingen (4)
LucasS
13 nov. / 21:21
€ 10
JohannavanDijk
13 nov. / 21:21
€ 5
JohannavanDijk
12 nov. / 11:51
€ 3
LucasS
07 nov. / 19:55
€ 1