Richard Weber, ets, z.t. - Verkocht

Richard Weber, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Richard Weber (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: ets in passe partout en lijst

formaat: 30 x 40 cm

gesigneerd

conditie: in goede staat

uniek exemplaar

verzendkosten: voor nederland,  10 euro, andere eu landen 17,50 euro .

Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

code: ZZETS

Richard Weber (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-11-2017 om 21:48
Eindtijd:19-11-2017 om 10:48
Simons
17 nov. / 14:37
€ 45