Rien Goene - Don Quichot

Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!
Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Don Quichot kopen? Bied vanaf 450!
  • Rien Goene (1929-2013)
Jaartal1953
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
Lijst57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Don Quichot de La Mancha een schilderij van de bekende en veelzijdige Utrechtse kunstenaar  Rien Goené uit de vroege jaren 50 gevat in een nette lijst.

Zijn werk bevindt zich in diverse musea, openbare en particuliere collecties in o.a. Nederland, België, Scandinavië, Zwitserland en Amerika en voerde vele monumentale opdrachten uit in hout, ijzer en brons.

Het schilderij wordt geleverd met bijbehorend certificaat.

* Provenance: atelier van de kunstenaar

Gedurende de veiling is het plastiek op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht. Levering buitenland in overleg mogelijk.

Zie foto’s

Sluit over 10d 20u 1m 56s
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:08-02-2023 om 16:48
Eindtijd:19-02-2023 om 19:51