Rien Goene - Naaktstudie 1954

Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!
Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!
  • Rien Goene (1929-2013)
Jaartal1954
DragerBoard
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Naaktstudie van de bekende Utrechtse kunstenaar Rien Goené gevat in een nette lijst.

Zijn werk bevindt zich in diverse musea, openbare en particuliere collecties in o.a. Nederland, België, Scandinavie, Zwitserland en Amerika en voerde vele monumentale opdrachten uit in hout, ijzer en brons.

Het werk wordt geleverd met bijbehorend certificaat.

* Provenance: atelier van de kunstenaar
* Periode: 1954

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht.
Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.

Zie foto’s

Rien Goene (1929-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
46 cm
56 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:28-08-2022 om 17:09
Eindtijd:11-09-2022 om 19:03
Openingsbod € 450
ObjectlocatieUtrecht , Nederland