Rien Goene - Paradijsvogel

Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!
  • Rien Goene (1929-2013)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlAbstract
Afmetingen50 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage1/1
Abstract werk in brons van de bekende Utrechtse kunstenaar Rien Goené uit de jaren 70.

Zijn werk bevindt zich in diverse musea, openbare en particuliere collecties in o.a. Nederland, Duitsland, België, Scandinavie, Zwitserland en Amerika en voerde vele monumentale opdrachten uit in hout, ijzer en brons.

Het beeld wordt geleverd met bijbehorend certificaat van echtheid.

- Provenance: atelier van de kunstenaar
- Periode: jaren 70
- Gesigneerd: naamplaatje op de sokkel

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het voormalig atelier van de kunstenaar op een unieke plek in het centrum van Utrecht. Prachtige locatie, absoluut de moeite waard.

Levering in binnen en buitenland tegen kostprijs en goede verpakking gegarandeerd.

Geen gebreken.

Starttijd:07-11-2022 om 16:36
Eindtijd:20-11-2022 om 20:12
Openingsbod € 750
ObjectlocatieUtrecht ,  Nederland