Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60

Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!
Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!
  • Rien Goene (1929-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zomers strandtafereel, Katwijk in de jaren 60 van de hand van de Utrechtse kunstenaar Rien Goené. Gevat in een aluminium lijst met mat glas.

Zijn werk bevindt zich in diverse musea, openbare en particuliere collecties in o.a. Nederland, Duitsland, België, Scandinavie, Zwitserland en Amerika en voerde vele monumentale opdrachten uit in hout, ijzer en brons.

De aquarel wordt geleverd met bijbehorend certificaat

- Provenance: atelier van de kunstenaar
- Periode: jaren 60
- Gesigneerd: RG rechts onder

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht.
Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.

Zie foto’s

Starttijd:28-08-2022 om 17:08
Eindtijd:11-09-2022 om 19:11
Openingsbod € 250
ObjectlocatieUtrecht , Nederland