Rien van der Nat - ets nr.14

Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!
Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!Rien van der Nat - ets nr.14 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Rien van der Nat (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
met de hand ingekleurde ets

herkomst: galerie S., Amsterdam

altijd achter glas en weinig opgehangen geweest

Rien van der Nat (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
51 cm
71 cm
41 cm
50 cm
Starttijd:27-06-2022 om 11:52
Eindtijd:06-07-2022 om 21:20
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie