FA. (1)

Ries Kleijnen, Ets ,Samenalleen

Ries Kleijnen, Ets ,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!
Ries Kleijnen, Ets ,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!Ries Kleijnen, Ets ,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Ries Kleijnen (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Samenalleen

kunstenaar Ries Kleijnen

nr 15/100

1982

werk 12,5 x 14cm hoog

papier 34,5 x 40cm hoog

Ries Kleijnen (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
Starttijd:14-11-2016 om 16:34
Eindtijd:21-11-2016 om 16:34
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland