Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Opleiding kreeg Riet Ebberink (geboren 1938) aan de Academie voor Kunst en Industrie (A.K.I.) te Enschede en aan de Vrije Academie te Den Haag.
Zij is o.a. lid van de Haagse Kunstkring, Arti-Shock in Rijswijk, Arti-Brak in Voorburg en van het kunstenaarscollectief galerie Boven in Stadskanaal.
Solo exposities had zij onder andere in Den Haag, Delft, Rijswijk en Voorburg en exposeerde op beurzen: o.a. Holland Art Fair,
Den Haag/Utrecht; Artiade Apeldoorn; AFA, Rosmalen; Lineart, Gent.
Vanaf 2005 woont en werkt zij in Oost-Groningen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland |
Objectlocatie | Alblasserdam, Nederland |
Starttijd | 26-9-2021 om 22:30 |
Eindtijd | 3-10-2021 om 22:09 |