Rik van Iersel, acryl op papier, Personage - Verkocht

Rik van Iersel, acryl op papier, Personage kopen? Bied vanaf 225!
  • Rik van Iersel (1961)

Jaar: 1985

Formaat: 65/50 cm

Gesigneerd

Herkomst: Galerie Willy Schoots, Eindhoven

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (22)
Geplaatst door  Toont

14 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:28-08-2013 om 11:58
Eindtijd:07-09-2013 om 11:58
JvB-AMD
30 aug. / 18:48
€ 225