Rik van Iersel - een geur van verbrande veren.

Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!
Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - een geur van verbrande veren. kopen? Bied vanaf 75!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeKunstboeken
Jaartal1997
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen31 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai kunstenaarsboek van Rik van Iersel en Gerrit Kouwenaar met 12 lithografische pagina's.

Gesigneerd op de laatste pagina door Rik van Iersel .
Afmeting pagina: 29,0 cm x 24,5 cm. Drie vouwbladen in omslag. Gedrukt  door Steendrukkerij Amsterdam in een oplage van 175 door dichter en kunstenaar gesigneerde exemplaren. Nummer: 54/175. Omslag lichte gebruikssporen, litho’s zelf in zeer goede staat.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  PVH
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
25.5 cm
31 cm
Starttijd:23-05-2022 om 16:22
Eindtijd:29-05-2022 om 19:30
Openingsbod € 75
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België