Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998

Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA IV/XIV
Een fraaie zeefdruk van Rik van Iersel in zijn herkenbaar stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd.

De zeefdruk is in goede conditie.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
52 cm
63.5 cm
Starttijd:07-06-2022 om 21:31
Eindtijd:18-06-2022 om 19:21
Openingsbod € 50
Objectlocatie Gorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland