Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 - Verkocht

Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA IV/XVI
Een fraaie zeefdruk van Rik van Iersel in zijn herkenbaar stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd EA IV/XVI

De zeefdruk is in goede conditie.

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
52 cm
63.5 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2022 om 21:31
Eindtijd:22-06-2022 om 23:38
CathM
20 jun. / 06:40
€ 60