Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot

Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 1150!
Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 1150!Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 1150!Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 1150!
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst113 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rik van Iersel (1961).

"Het vertrek".

Acryl op doek.

Jaar: 1991.

Gesigneerd en gedateerd l.o..
Gesigneerd, gedateerd en getiteld verso.

Zeer goede staat.

Formaat doek: 100 x 120 cm..

Ingelijst, formaat: 113 x 132 cm.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
132 cm
113 cm
120 cm
100 cm
Starttijd:11-11-2022 om 15:31
Eindtijd:21-11-2022 om 21:33
Openingsbod € 1150
ObjectlocatieLelystad,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier