Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989

Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekHoutskool
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout46.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een typerend werk van Rik van Iersel uit 1989.
Het werk is gesigneerd en gedateerd rechts onder.
Het passe-partout is wat vlekkerig door het gebruikte houtskool.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (20)
Geplaatst door  kunstvanOtto
FA. (1)

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
36 cm
46.5 cm
20 cm
29 cm
Starttijd:03-11-2022 om 20:36
Eindtijd:17-11-2022 om 22:18
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland