Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991

Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991 kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991 kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Litho van Rik van Iersel. Uit de map: The story - tellers. Jaar: 1991. Oplage: E.A. Afmetingen blad: H55 x b38.5cm. Het werk is, links onder, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Rik van Iersel
Nederlandse kunstenaar, autodidact, geboren in Maastricht 18-08-1961, woont en werkt in Eindhoven.

Hij heeft een reeks exposities achter zich, waarbij telkens eigenzinnige catalogi verschenen. Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen die meteen tot een solo-expositie bij Galerie Willy Schoots leiden. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco.

Het werk van Rik van Iersel is expressionistisch te noemen, namelijk het uitdrukking geven aan een in het innerlijk van de kunstenaar gevormde beeld van een tastbare realiteit of toestand. Het persoonlijke aspect dat hieraan ten grondslag ligt maakt het moeilijk om kunstenaars onder één noemer te scharen. Rik van Iersel ontwikkelt zijn eigen handschrift, maar zijn stijl blijft onderhevig aan veranderingen. Hij werkt snel en spontaan. Het schilderen voltrekt zich als een proces waarin continu vormen ontstaan die ideëen en herinneringen oproepen. Van Iersel is een traditioneel schilder in onderwerp en techniek. Hij laat zich vaak leiden door thema's die eeuwenlang in de kunst voorkomen. Daarnaast gebruikt hij de collage-techniek, die aan het begin van deze eeuw werd geïntroduceerd.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1020 verkochte items
Alle items van deze verkoper (356)
38.5 cm
55 cm
Sluit over 3d 6u 5m 38s
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-01-2023 om 12:13
Eindtijd:03-02-2023 om 20:27