Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ".

Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!
Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!Rik van Iersel - Litho, Titel : "Storyteller II ". kopen? Bied vanaf 35!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC

Rick van Iersel(Maastricht, 1961)

Rik van Iersel is autodidact. Als jongeman ontwerpt hij affiches, tekent strips en schetst de hele dag door. Ook maakt hij zijn eerste grote, kleurrijke expressionistische schilderijen. “Niets is van mij, alles komt van iets of iemand” zijn woorden van van Iersel, waaruit zijn fascinatie voor de wereld om hem heen spreekt. Hij leert zichzelf een bijzonder, eigen handschrift aan, maar kijkt voor inspiratie naar traditionele schilders met eeuwenoude thema’s. Van Iersel breekt echter uiteindelijk door met zijn vroege expressionistische schilderijen. Hij krijgt een solo-expositie bij galerie Willy Schoots in Eindhoven en heeft daarna diverse exposities in onder andere Berlijn, Hamburg, London. New York en San Francisco.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1471 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
38.5 cm
55.5 cm
Starttijd:15-11-2022 om 23:34
Eindtijd:26-11-2022 om 20:45
Openingsbod € 35
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa