Jaartal - 1991 Techniek - Litho Drager - Papier Ingelijst - Niet Ingelijst Afmetingen - 55 cm x 38.5 cm (h x b) Gesigneerd - Handgesigneerd Oplage - HC
Bij voorkeur kan het werk worden opgehaald in Leiderdorp. Maar gewoon netjes opsturen kan ook. Post.nl tarieven. (Aangetekend en verzekerd)
Goed
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25