Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC - Verkocht

Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!
Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Litho - Zonder titel - HC kopen? Bied vanaf 15!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC
Weer prachtig werk voor de echte liefhebber.

Kenmerken:

Jaartal   - 1991
Techniek  -  Litho
Drager  -  Papier
Ingelijst  -  Niet Ingelijst
Afmetingen -  55 cm x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd  - Handgesigneerd
Oplage - HC

Bij voorkeur kan het werk worden opgehaald in Leiderdorp.
Maar gewoon netjes opsturen kan ook. Post.nl tarieven.
(Aangetekend en verzekerd)

Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Kees58
FA. (6)

Lid sinds 2020
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
38.5 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2023 om 09:19
Eindtijd:29-01-2023 om 19:07
emiliomosini
gisteren / 19:02
€ 15