Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting

Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Conditie: uitstekend.
Editie: H.C. 16/25.
Papiersoort: Arches.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
76 cm
57 cm
Starttijd:19-10-2022 om 21:10
Eindtijd:26-10-2022 om 19:20
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen,  Nederland