Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting - Verkocht

Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 20!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Conditie: uitstekend.
Editie: H.C. 16/25.
Papiersoort: Arches.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
76 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-12-2022 om 22:32
Eindtijd:30-12-2022 om 19:11
Chilliewillie88
28 dec. / 20:42
€ 20