Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983

Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk op papier van Rik van Iersel uit 1983. De gouache is gesigneerd en gedateerd ‘23 April 1983’.

Het werk is in goede conditie.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
65 cm
48 cm
Starttijd:26-06-2022 om 21:13
Eindtijd:02-07-2022 om 20:48
Openingsbod € 125
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland