Rik van Iersel - Privat eye

Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!
Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 150!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeBeeld / Object
Jaartal1991
TechniekHout
StijlAbstract
Afmetingen72 cm x 82 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht5000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek
gesigneerd, met titel (Privat eye )
en gedateerd '91 m.r.
Mixed media op houten pallet, 71.8 x 81.4 cm

Mooi uniek werk

Geen beschadigingen voor zover je dat kan zien op een pallet

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
82
72
20
Starttijd:01-11-2022 om 17:06
Eindtijd:13-11-2022 om 19:10
Openingsbod € 150
ObjectlocatieRosmalen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier