Rik van Iersel - zonder titel

Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwart wit zeefdruk van Nederlandse improvisatiekunstenaar Rik van Iersel. Gesigneerd en genummerd. Het werk zelf verkeert in goede conditie , onder in de witrand wat vlekjes maar die vallen geheel weg bij gebruik van passe partout. U kunt het werk vooraf komen bekijken in onze schatkamer, Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. Wij hebben een ruime sortering grafiek en origineel werk van Rik van Iersel in de collectie. Het kunstwerk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
50 cm
65 cm
Starttijd:04-10-2022 om 13:45
Eindtijd:18-10-2022 om 22:26
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa