Rik van Iersel - zonder titel

Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Conditie: uitstekend.
Editie: H.C. 16/25.
Papiersoort: Arches.
Afmetingen: Vel: 57 x 76 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(15)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
76 cm
57 cm
Starttijd:19-07-2022 om 20:16
Eindtijd:28-07-2022 om 22:11
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland