Riky Schellart - Zonder titel - Verkocht

Riky Schellart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Riky Schellart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Riky Schellart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Riky Schellart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
  • Riky Schellart (1942-2013)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
Lijst62 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bloementuin bij een boerderij door Riky Schellart van Deursen.
In verband met het formaat en het type lijst in combinatie met de glasplaat adviseer ik u het werk te komen ophalen. Als u kiest voor verzenden dan wordt het werk zorgvuldig en schokbestendig opgestuurd mocht er dan toch onverhoopt glasplaatbreuk ontstaan onderweg dan kan ik daar geen verantwoordelijkheid voor nemen.

Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst goed, conditie van het passe-partout met wat golving

Riky Schellart (1942-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
94 cm
62 cm
67 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2022 om 16:58
Eindtijd:14-08-2022 om 16:41
ArtAfficionado
13 aug. / 14:19
€ 29