Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 67 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst goed, conditie van het passe-partout met wat golving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 31-7-2022 om 16:58 |
Eindtijd | 14-8-2022 om 16:41 |