Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd

Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Rinke Nijburg (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42/55
RINKE NIJBURG
De Dauw
 gemengde grafische techniek op papier

Afmetingen 43 x32 cm
Geschept papier
Oplage slechts 55 waarvan deze nummer 42
Conditie nieuw
Wordt aangetekend verzonden

Rinke Nijburg (1964)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
32 cm
43 cm
Starttijd:20-05-2022 om 20:48
Eindtijd:05-06-2022 om 22:15
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland