Rinke Nijburg: Litho, Hert van Hubertus - Ingelijst - Verkocht

Rinke Nijburg: Litho, Hert van Hubertus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 30,00

Rinke Nijburg: Litho, Hert van Hubertus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Rinke Nijburg: Litho, Hert van Hubertus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (632)
  • Rinke Nijburg (1964)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Hert van Hubertus
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 68 cm x 83 cm
Oplage: 21/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-01-2017 om 10:41
Eindtijd:29-01-2017 om 10:41
Biedingen (3)
Geert123
25 jan. / 15:08
€ 30
25895
25 jan. / 14:57
€ 25
Geert123
19 jan. / 14:17
€ 20