Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Fraaie zwart wit van Herman Brood. De foto is in goede staat. Werk ophalen met lijst of per koerier op laten halen. Het werk kan ook zonderlijst per aangetekende post worden verzonden voor 11 euro.
De foto is door het glas heen genomen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 12:12 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 19:49 |