Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50

Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!
Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!
  • Rinne Mervel (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 32 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/50
Prachtige Ets van Kunstenaar Rinne Mervel.

Gesigneerd met potlood en genummerde oplage 3/50.

De ets is in 1985 vervaardigd en ingelijst achter glas.

Wegens de afmetingen graag alleen afhalen. Verzenden kan eventueel in overleg of in koker zonder lijst.

In goede staat. Enkele hele kleine verkleuringen.

Rinne Mervel (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
51 cm
71.5 cm
32 cm
34 cm
Starttijd:08-08-2022 om 09:07
Eindtijd:21-08-2022 om 22:36
Openingsbod € 29
ObjectlocatieBadhoevedorp,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie