Rins Heidema - Vis-fossiel

Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!
Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Rins Heidema (1948)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 12 cm (h x b)
Lijst29 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/20
Deze ets is linksonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout. Het werk is in zeer goede staat, het lijste en de passe-partout hebben wat leeftijdverkleuring.

Rins Heidema (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
31 cm
29 cm
12 cm
10 cm
Starttijd:19-02-2022 om 11:17
Eindtijd:28-02-2022 om 21:16
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa