Agnes van den Brandeler - Rivierenlandschap

Agnes van den Brandeler - Rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 30!
Agnes van den Brandeler - Rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 30!Agnes van den Brandeler - Rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Agnes van den Brandeler (1918-2002)
Jaartal1987
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9 van XI
Agnes van den Brandeler volgde een opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten. Ze krijgt er les van Willem Rozendaal en Paul Citroen. Na de oorlog verblijft Van den Brandeler langere perioden in Frankrijk, Spanje en Griekenland. Dit is terug te zien in de onderwerpskeuze en het kleurenpalet van haar schilderijen. In 1950 wordt ze lid van het Haagse kunstenaarsgenootschap Pulchri Studio. De schilderijen van Van den Brandeler kenmerken zich over het algemeen door schetsmatige en geabstraheerde opgezette composities van alledaagse thema’s: stillevens, landschappen, stadsgezichten. Een enkele keer wordt het werk geheel abstract.

Agnes van den Brandeler (1918-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
29.5 cm
23.5 cm
Starttijd:27-11-2019 om 09:48
Eindtijd:08-12-2019 om 20:00
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNijmegen, Nederland