Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) - Verkocht

Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - ets 8/20, gesigneerd en '70 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Rob Clous (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Rob Clous (1940)

Ets 8/20, gesigneerd en gedateerd '70

Afmetingen ets: 62cm x 98cm

Status: Goed, is netjes ingelijst

Verzenden mogelijk

Over hemzelf:

De beeldend kunstenaar Rob Clous werd geboren op 28 april 1940 te Haarlem. Rob tekende bij H. Boot, Wim Vellekoop, Schutte en Poppe Damave te Haarlem. In diezelfde tijd werkte hij ook zes jaar als decorschilder bij de Nederlandse Comedie te Amsterdam. Als graficus is hij autodidact.Exposities en opdrachtenHij is werkend lid van het Kunst Centrum Bergen, het Grafisch Genootschap Bergen en de Boterhal Hoorn. Een aantal kunstuitleencentra heeft zijn werk in de collectie. Soms maakt hij prenten in opdracht van bedrijven, als relatie- of jubileumgeschenk. O.a. gebeurde dat voor het Energiebedrijf Noord Holland, de Kamer van Koophandel te Haarlem, Vroom en Dreesman afdeling Reizen en de Nederlandse Basketbalbond. Hij exposeerde o.a. in Kunstcentrum Bergen, Stadhuis Leliestad, Kunsthandel Ina Broerse Amsterdam, de Sfinx den Haag, de Haagse Kunstkring, Galerie Annee Haarlem, Galerie van der Vlist Leiden, Galerie de Gele Rijder Arnhem, van Rekum galerie Apeldoorn, de Tamboer Hoogeveen, Stichting Beeldende Kunst Haarlem, Hoorn, den Helder, Leliestad, en in vele andere plaatsen.De heldere en kleurige prenten van Rob Clous zijn ontstaan uit zijn vroege eenvoudige zwart-wit prenten. Deze maakte hij op oud dakdekkers-zink. Zijn onderwerpen zijn zeer uiteenlopend, hij maakte werken over jazzmuziek, schepen, schroot en vuilnisbelten. De hedendaagse etsen worden vervaardigd met vier kleurplaten, die bij het afdrukken op de etspers precies over elkaar passen en zo een rijkdom aan kleur opleveren. Naar aanleiding van zijn reizen door Zweden - Engeland - Spanje - Frankrijk - Tunesië - de USA - Indonesië (Bali - Borneo) en Egypte ontstond er ook een groot aantal etsen.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:23-01-2018 om 15:13
Eindtijd:06-02-2018 om 20:13
Biedingen (6)
Louis59
29 jan. / 07:52
€ 60
Mar10
28 jan. / 17:23
€ 55
Louis59
28 jan. / 17:23
€ 50
Louis59
28 jan. / 17:22
€ 36
Mar10
28 jan. / 17:22
€ 31
Louis59
23 jan. / 20:10
€ 1