Rob Clous - Feestschip, aquatint ets - Verkocht

Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Feestschip, aquatint ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2884 verkochte items
Alle items van deze verkoper (260)
  • Rob Clous (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van Rob Clous uit 1978.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (72/100).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat.  Links beneden aan de rand van de witte marge, ver buiten het beeld, zitten wat vochtvlekken maar goed ingelijst met passe-partout is dit niet meer te zien.

Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 38cm x 33cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-01-2017 om 10:55
Eindtijd:05-02-2017 om 10:55
Biedingen (3)
truffel
04 feb. / 22:33
€ 35
Tji
04 feb. / 22:33
€ 30
truffel
31 jan. / 20:08
€ 25