Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan.

Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!
Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!
  • Rob Clous (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65/200

Rob Clous (Haarlem, 1940)

De beeldend kunstenaar Rob Clous werd geboren op 28 april 1940 te Haarlem. Rob tekende bij H. Boot, Wim Vellekoop, Schutte en Poppe Damave te Haarlem. In diezelfde tijd werkte hij ook zes jaar als decorschilder bij de Nederlandse Comedy te Amsterdam. Als graficus is hij autodidact. Exposities en opdrachten. Hij is werkend lid van het Kunst Centrum Bergen, het Grafisch Genootschap Bergen en de Boterhal Hoorn. Een aantal kunstuitleencentra heeft zijn werk in de collectie. Soms maakt hij prenten in opdracht van bedrijven, als relatie- of jubileumgeschenk. O.a. gebeurde dat voor het Energiebedrijf Noord Holland, de Kamer van Koophandel te Haarlem, Vroom en Dreesman afdeling Reizen en de Nederlandse Basketbalbond. Hij exposeerde o.a. in Kunstcentrum Bergen, Stadhuis Lelystad, Kunsthandel Ina Broerse Amsterdam, de Sfinx den Haag, de Haagse Kunstkring, Galerie Annee Haarlem, Galerie van der Vlist Leiden, Galerie de Gele Rijder Arnhem, van Rekum galerie Apeldoorn, de Tamboer Hoogeveen, Stichting Beeldende Kunst Haarlem, Hoorn, den Helder, Lelystad, en in vele andere plaatsen. De heldere en kleurige prenten van Rob Clous zijn ontstaan uit zijn vroege eenvoudige zwart-wit prenten. Deze maakte hij op oud dakdekkers-zink. Zijn onderwerpen zijn zeer uiteenlopend, hij maakte werken over jazzmuziek, schepen, schroot en vuilnisbelten. De hedendaagse etsen worden vervaardigd met vier kleurplaten, die bij het afdrukken op de ets pers precies over elkaar passen en zo een rijkdom aan kleur opleveren. Naar aanleiding van zijn reizen door Zweden - Engeland - Spanje - Frankrijk - Tunesië - de USA - Indonesië (Bali - Borneo) en Egypte ontstond er ook een groot aantal etsen. De afgelopen jaren werkte Clous aan een serie prenten over de restauratie van 'Tuinwijk', een woonwijk in Haarlem van de architect J.B. van Loghem. Zelf woont en werkt hij in een van de huizen van deze wijk. Zijn serie prenten

Goed.

Rob Clous (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
50.5 cm
40.5 cm
49 cm
39 cm
Starttijd:22-04-2022 om 23:50
Eindtijd:30-04-2022 om 22:02
Openingsbod € 25
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa