Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979

Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Rob Cox (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
DragerPapier
StijlModern
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/XX
2 etsen van Rob Cox, Titel: grafiek erotiek.  Jaartal 1978/1979. Oplage: V/XX. Uitgave van O.K.K.
Afmetingen blad: H49.5 x B42.5 cm, Afmetingen voorstelling: H31 x B24cm/H12 x b16cm.
De werken zijn, rechtsonder, met potlood gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van de aangeboden werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.


Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
ConditieZeer Goed

In zeer goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Rob Cox (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

Lid sinds 2014
955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (291)
Pinterest
42.5 cm
49.5 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:26-04-2022 om 08:54
Eindtijd:03-05-2022 om 19:40
Openingsbod € 70
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.