Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap

Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 125!Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 125!Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 125!Rob de Haan Boerenlandschap Olieverf op doek Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  AvdS

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Rob de Haan

Mooie treffende voorstelling van Rob de Haan van een boerenlandschap
Olieverf op doek, afm.60x80cm en met lijst 100 x 80 cm
Gesigneerd linksonder.
(Rob de Haan is een uitbundig kunstschilder colorist, autodidact.
Deze Loosdrechtse kunstschilder is geboren in Hilversum op 12 juni 1943, ontwikkelde hij zich al op jeugdigde leeftijd tot een ambachtelijke kunstschilder, in de traditie van de Haagse School. Geworteld in het Gooise landschap vond hij aan het begin van zijn carrière inspiratie in zijn directe omgeving. In de voetsporen van de Larense schilders onstonden zijn schilderijen, waarin de natuur het overheersende thema zou blijven.
Rob de Haan schildert stemmingen, emotie en sfeer, maar het is vooral de spanning die zijn werk zo interessant maakt, en iedere keer opnieuw de kunstminnaar blijft verwonderen.

Rob de Haan

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  AvdS

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:03-09-2017 om 08:54
Eindtijd:18-09-2017 om 03:54
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieRijnsburg, Nederland